English
شرکت مهندسی کاوندیش سیستم

شرکت مهندسی کاوندیش سیستم

فعالیت خود را از سال ۱۳۷۴ با هدف طراحی و تولید تجهیزات پزشکی آغاز نمود. پشتوانه قوی علمی و فنی مبتنی بر دانش و فنون روز دنیا و درک عمیق از الزامات تضمین کیفیت و توجه به استانداردهای فنی و مدیریتی، کاوندیش را در زمینه فعالیت های توسعه ای و تحقیقات و تولیدی به پیشرفت قابل توجهی رسانده ، بگونه ای که هم اکنون این شرکت بعنوان یک شرکت دانش بنیان و فناور در عرصه تجهیزات پزشکی در کشور مطرح میباشد.
اطلاعات بیشتر درباره شرکت مهندسی کاوندیش سیستم
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8

اخبار

Arab Health
Dubai, United Arab Emirates
29 Jan-1 Feb,2018
تقدیر از شرکت کاوندیش سیستم بعنوان یکی از ۱۶ شرکت صادرکننده برتر تجهیزات پزشکی
۳۰ مهر ۱۳۹۶


 
   

تولید

شرکت کاوندیش سیستم با داشتن توانایی کامل طراحی و تولید دستگاههای پیشرفته جراحی الکتریکی فرکانس بالا ، می تواند تمام نیازهای مراکز درمانی به این طیف از محصولات پیشرفته را برطرف سازد.
محصولات کاوندیش سیستم در جراحی های میکروسکوپی ، جراحی های عمومی ، پیوند و جابجای اعضا ، جراحی های معده و روده ، ارتوپدی ، جراحی قلب ، جراحی پلاستیک ، لاپاروسکوپی ، تومور شناسی ، بیماریهای کودکان و....استفاده دارد.

اطلاعات بیشتر درباره محصولات کاوندیش سیستم


خدمات پس از فروش

شرکت کاوندیش سیستم مفتخر است که جمع کثیری از مهندسین باتجربه را در بخش خدمات پس از فروش گرد هم آورده تا خدماتی درخور مشتریان داخلی و خارجی و در کوتاه ترین زمان ممکن را ارائه دهد . مسئولیت کارکنان بخش خدمات پس از فروش شرکت کاوندیش شامل ارائه آموزش‌های نصب و راه‌اندازی دستگاه‌ها ، ارائه بهترین سرویس و خدمات شامل تعمیرات و کالیبراسیون محصولات در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با کیفیت بالا به مشتریان محترم می‌باشد .

اطلاعات بیشتر درباره خدمات پس از فروش